Billboardy promujące hospicja perinatalne

RATE THIS EXAMPLE FROM "BENEFICIAL" TO "HARMFUL"

BENEFICIAL HARMFUL

Translate to other languages

Billboardy pro-life

Background Information
Jest to część kampanii promującej hospicja perinatalne, która zawładnęła billboardami w całej Polsce. Zainicjowana przez fundacje ze Śląska, której prezesem jest biznesmen/ milioner, który nie ukrywa swojej religijności. Tego typu hospicjum zapewnia przed porodem, jak i po, medyczną oraz psychologiczną opiekę i wsparcie rodzicom w przypadku ciężkiego upośledzenia albo nieuleczalnej choroby ich dziecka, która prowadzi do śmierci niedługo po narodzeniu.
Technique Used
Activate Emotion
This is propaganda because
Przedstawione ilustracje na plakatach podskórnie wywołują silne emocje zarówno wśród osób stojących za legalną aborcją/ uczestniczących w niedawnych Strajkach Kobiet, jak i popierających ruch pro-life. Przedstawiony przykład jest mocnym graniem na uczuciach sugerując, że aborcji poddawany jest już rozwinięty płód z nóżkami wychodząc na przeciw tym, którzy twierdzą, że "to tylko zlepek komórek". Jednak aborcja farmakologiczna wykonywana jest do 9 tygodnia ciąży.
Dopisany napis na billboardzie jest odpowiedzią społeczności, która najwyraźniej jest zmęczona obecną sytuacją w kraju i kolejnym propagandowym narzędziem zalewającym Polskę, kiedy to miliony wydane na kampanię można było przeznaczyć na realną pomoc medyczną i psychologiczną.
Source
https://gs24.pl/pojawily-sie-nowe-billboardy-antyaborcyjne-w-poznaniu-szybko-zostaly-przerobione-juz-mam-dosc-zycia-w-polsce-a-dopiero-mam-11/ga/c1-15480634/zd/48381986

Comments

No Comments Yet

Share Your Ideas

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Share this content